Uğur Işılak, Eserleriyle Gönülleri Mest Etti

18.10.2017


Uğur Işılak, Eserleriyle Gönülleri Mest Etti

 

Kültür-Sanat Etkinlikleri kapsamında Uğur Işılak, Gaziosmanpaşa'da konser verdi. Katılımın yoğun olduğu konserde, sevilen sanatçı Uğur Işılak, eserleriyle gönülleri mest etti.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Kültür Sanat Etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültürel Etkinlikler Müdürlüğünün katkılarıyla Gaziosmanpaşa Şehir Tiyatrolarında düzenlenen Uğur Işılak Konseri Gaziosmanpaşalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Konsere Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Ömer Faruk Yıldız ve Ahmet Bülbül, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Uğur Işılak, repertuvarında  “Haydi Anadolu,  Derdine Düştüm, Bir Gün Güneş Doğacak,  Her şey Türkiye İçin, Bayrağı Elden Bırakma” şarkılarına da yer verdi. Ayrıca Aşık Veysel’i de anan ünlü sanatçı, ona özel şiir okuyarak dillere desten olan ‘’Kara Toprak’’ adlı şarkısını seslendirdi. Kimi hayranları Işılak’ın seslendirdiği şarkılara eşlik ederken kimileri de o anları cep telefonları ile kayıt altına aldı.