Okul Öncesi Eğitim Şenliğinde Miniklerin Gösterileri İzleyenlerden Tam Not Aldı

24.04.2018


Okul Öncesi Eğitim Şenliğinde Miniklerin Gösterileri İzleyenlerden Tam Not Aldı

 

Gaziosmanpaşa'da başlayan Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri'nde anaokulu öğrencilerinin sergilediği gösteriler renkli görüntülere sahne oluyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Gaziosmanpaşa'da tüm hızıyla devam ediyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi, İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen Gaziosmanpaşa Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri, anaokulu öğrencilerinin gösterileriyle başladı. Belediye bahçesinde düzenlenen etkinliğe Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Etkinlikte sahne alan minikler yaptıkları gösterilerle izleyicilerden tam not aldı.

Etkinliklerin açılışında konuşan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Çocuklarımızın eğitime olan ilgi ve alakasının arttırılması noktasında her türlü imkanı çocuklarımıza sunuyoruz. Okulöncesi Eğitim Şenliği adı altında yapılan bu organizasyonu çok önemli buluyorum. Bu şenlikler okuma ve eğitime küçük yaşta başlamasının ne derece güzel sonuçlar verdiğini gösteriyor" dedi.

Belediye bahçesini renklendiren miniklerin gösterileri 27 Nisan Cuma gününe kadar devam edecek.