İstihdama Destek Seferberliği Devam Ediyor

15.05.2019


İstihdama Destek Seferberliği Devam Ediyor

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi, iş arayan vatandaşları İstanbul Havalimanı’nda istihdam edilmek üzere firma temsilcileriyle buluşturdu.

Gaziosmanpaşa’da özel sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen mülakatlar tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda, Gaziosmanpaşa Belediyesi ve İŞKUR iş birliğiyle gerçekleştirilen toplantıda, iş arayan vatandaşlar İstanbul Havalimanı’nda temizlik görevlisi olarak istihdam edilmek üzere firma temsilcileriyle bir araya geldi. Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen mülakatta işin tanımı ve gerekli nitelikler anlatıldıktan sonra birebir görüşmelere geçildi. Görüşmeler sonucu işverenin aradığı nitelikleri taşıyan vatandaşlar, İstanbul Havalimanı’nda temizlik hizmetlerinde istihdam edilecek.

Gaziosmanpaşa’da istihdam buluşmalarının önümüzdeki günlerde farklı sektörlerden firmaların katılımıyla devam edeceği belirtildi. Duyuruların, Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından yapılacağı bildirildi. İş arayan vatandaşlar belediyenin https://istihdam.gaziosmanpasa.bel.tr internet adresinden de güncel ilanları takip edebiliyor.