Haydi Kadınlar! Yüzme Bilmeyen Kalmasın

24.09.2019


Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin sağlıklı bir yaşam için kadınlara yönelik düzenlediği ücretsiz yüzme kurslarına yeni dönem kayıtları başladı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, kadınları sağlıklı yaşama ve bedensel aktivitelere yönlendirmek için spor kurslarıyla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Gaziosmanpaşa Belediyesi Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi´nde verilecek yüzme kurslarına kayıtlar başladı.

18 yaş ve üzeri kadınlara yönelik gerçekleştirilecek ücretsiz yüzme eğitimleri, uzman antrenörler ve branşlarında tecrübeli kadın eğitmenler tarafından verilecek. Eğitimler, Salı ve Perşembe günleri 08.00-10.00 saatleri arasında olacak. Kadınlar, ferah, hijyenik ve modern bir ortamda yüzme öğrenirken aynı zamanda sağlıklı yaşam için spor yapma imkânına kavuşacak. Kurslara katılmak isteyenlerin www.goptaspor.com internet adresinden ön kayıt yaptırması gerekiyor.

Yüzme kursu hakkında bilgi almak isteyenler Gaziosmanpaşa Belediyesi Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi´nden veya 0212 538 69 44 iletişim hattından bilgi alabilirler.