Halk Buluşmalarımız Karlıtepe ve Fevzi Çakmak Mahalleleri ile Devam Etti

20.09.2018


Halk Buluşmalarımız Karlıtepe ve Fevzi Çakmak Mahalleleri ile Devam Etti

 

Görüş, düşünce ve taleplerin dile getirildiği geleneksel Halk Buluşmaları bu hafta Karlıtepe ve Fevzi Çakmak Mahalleleri ile devam etti. Başkan Usta ve ilçede görev yapan kurum yöneticileri vatandaşlardan gelen soruları yanıtladı, ilçede devam eden çalışmaları anlattı.

Gaziosmanpaşa’da Halk Meclisi Toplantıları kapsamında bu hafta önce Karlıtepe Mahallesi ardından da Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleriyle buluşuldu. Gaziosmanpaşalıların yoğun ilgi gösterdiği toplantılara Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Telekom, İGDAŞ, İSKİ ve BEDAŞ temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

İlçe sakinlerinin görüş, düşünce ve taleplerini dile getirdiği toplantılarda, Başkan Usta ve ilçe kurum yöneticileri vatandaşlardan gelen soruları içtenlikle yanıtladı. Birçok konuda merak ettiklerini ve çözüm önerilerini doğrudan konunun muhataplarına iletme fırsatı bulan vatandaşlar, yetkililer tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirildi. Talepleri en kısa sürede ele alarak titizlikle çözüme kavuşturacaklarını belirten Başkan Usta, toplantıya katılarak duyarlılık gösteren ilçe sakinlerine teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN USTA ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

Başkan Usta ve ekibi her iki mahallede de toplantılar öncesi incelemelerde bulundu. İlçede devam eden çalışmaları yerinde inceleyen ve notlar tutan yetkililer, vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi. Çalışmaların mahallelerdeki ihtiyaçlar ve vatandaşların talepleri doğrultusunda hızla devam ettiğini belirten Başkan Usta, ilçeyi vatandaşlarla birlikte daha iyi noktaya taşımak istediklerini ifade etti.