Gaziosmanpaşa’da Yaz Neşesi Konserleri Başladı

28.07.2018


Gaziosmanpaşa’da Yaz Neşesi Konserleri Başladı

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültürel Etkinlikler Müdürlüğünün organize ettiği Gaziosmanpaşa’da Yaz Neşesi Konserleri başladı. Etkinlilkler kapsamında sanatçı Çiğdem Elmas, gönüllere hitap eden türküleri Gaziosmanpaşalılar için seslendirdi. Yaz Neşesi Konserleri, sevilen sanatçı ve grupların performanslarıyla Gaziosmanpaşa Meydanı'nda devam edecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, sıcak yaz akşamlarında vatandaşların keyifli zaman geçirmeleri için şehrin 49 noktasında ‘İstanbul’da Yaz Neşesi’ adıyla bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor. Etkinlikler kapsamında Gaziosmanpaşa'da da sevilen sanatçı ve gruplar vatandaşlarla buluşuyor.

İstanbul'da Yaz Neşesi etkinlikleri kapsamında sevilen sanatçı Çiğdem Elmas, Gaziosmanpaşalılarla bir araya geldi. Gaziosmanpaşa Meydanı'nda düzenlenen etkinlikte, Elmas, Türk Halk Müziği Konseri ile izleyenleri nostaljik bir yolculuğa götürdü.

Anadolu'nun çeşitli yörelerinden türkülerin seslendirildiği programda hem keyifli hem de duygu dolu anlar yaşandı. Birbirinden değerli eserleri otantik sesiyle seslendirerek gönüllere hitap eden sanatçıya dinleyenler de eşlik etti.

YAZ NEŞESİ KONSERLERİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ SANATÇILARLA GAZİOSMANPAŞA'DA DEVAM EDECEK
Gaziosmanpaşalıların yoğun ilgi gösterdiği Yaz Neşesi etkinlikleri, Sabriye Sayın, Orhan Çakmak ve Resul Aydemir gibi birbirinden değerli sanatçıların konserleriyle devam edecek. 

Yaz Neşesi Konserleri Etkinlik Takvimi: 
Sabriye Sayın Konseri - 29 Temmuz Pazar - 19.00 
Orhan Çakmak Konseri - 2 Eylül Cumartesi - 19.00
Resul Aydemir Konseri - 3 Eylül Pazar - 19.00