Gaziosmanpaşa Karması U-15 Futbol Takımımız 3. Oldu

23.10.2017


Gaziosmanpaşa Karması U-15 Futbol Takımımız 3. Oldu

 

Gaziosmanpaşa Karması U-15 Futbol Takımımız, Bilecik’in Osmaneli ilçesinde yapılan Türkiye Futbol Federasyonu Lefke Cup U15 Futbol Turnuvasında Galatasaray ve Fenerbahçe’den sonra üçüncülük elde etti.

  Gaziosmanpaşa Karması, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Boluspor, Esenyurt, Beykoz, Kağıthane ve Osmaneli U-15 futbol takımlarının katıldığı turnuvada takımlar kardeşçe ve fair play çerçevesinde ter döktü. Yarı finalde Galatasaray’a yenilerek 3. Lük maçı oynayan Gaziosmanpaşa Karması Futbol Takımımız Osmaneli U-15 Futbol Takımın mağlup ederek 3. Lük kupasını kaldırdı.

  Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin USTA zorlu rakipleri karşında iyi mücadele ederek turnuvayı 3. bitiren Gaziosmanpaşa Karması U-15 Futbol Takımımızı tebrik etti. Başkan USTA; ‘Başta Gaziosmanpaşa Karması U-15 Futbol Takımımızın sorumlusu Mustafa Türlü, Antrenörleri Serkan Teke, Mümin Topçu ve İbrahim Akyıldız olmak üzere tüm futbolcu kardeşlerimizi canı gönülden kutluyorum. Umarım daha çok kupalar alarak ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Bizde ilçemizde ki tüm spor kulüplerimizin daha iyi şartlarda antrenman yapmaları ve maçlarını oynamaları için gerekli tesisleri en hızlı şekilde yapıyoruz. Antrenman ve maçlarda kullanacakları malzemelerde destek vermeye, başarılı sonuçlar alan sporcularımızı da ödüllendirerek başarıya teşvik etmeye devam edeceğiz.’’ dedi.