Erzak Yardımlarıyla İhtiyaç Sahiplerine Destek Olmaya Devam Ediyoruz

01.08.2017


Erzak Yardımlarıyla İhtiyaç Sahiplerine Destek Olmaya Devam Ediyoruz

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından her yıl ihtiyaç sahibi ailelere düzenli olarak yapılan erzak yardımları bu yıl da devam ediyor. Sosyal belediyecilik bilinciyle hareket eden Gaziosmanpaşa Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik hizmetlerini de aralıksız sürdürüyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı gereği ilçe genelindeki tüm mahallelerde yardıma muhtaç ailelere gıda yardımı dağıtımına hız kesmeden devam ediyor. 

Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvuran ve incelemeleri yapılan vatandaşlardan herhangi bir geçim kaynağı olmayan veya gelir düzeyi az olan yaşlı, özürlü, yardıma muhtaç, sosyal güvencesi bulunmayan vatandaşlara mağduriyet durumu ve ihtiyacına göre belirli periyotlarla erzak yardımı yapılıyor.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, "Halkımızın zor anlarında yanında olmak bizim için bir görevden ziyade insani bir sorumluluktur. Onların dertlerine çare olmak ve duasını almak bizim için büyük bir mutluluk" diye konuştu.