E-Belediye Sayfamız Yenilendi

24.10.2019


E-Belediye Sayfamız Yenilendi

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin hizmeti vatandaşın ayağına götüren online işlem sayfası e-Belediye yenilenen tasarımı ve kolay kullanımı ile hizmet vermeye başladı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, vatandaşlara daha etkin, pratik ve hızlı hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin online işlemlere imkan sunan e-Belediye sayfası güncellendi. Yenilenen tasarım ile tüm içeriklere ulaşmak, başvuru oluşturmak ve verileri sorgulamak çok daha kolay hale getirildi.

Vatandaşın belediyeye gelmeden işlemlerini internet üzerinden yapabilmesine olanak sağlayan e-Belediye sayfası birçok hizmeti beraberinde sunuyor. Gaziosmanpaşalılar e-Belediye internet sayfasından vergi borcunu sorgulatıp ödeme yapabiliyor, imar ve işyeri ruhsat başvuruları oluşturabiliyor ve dilekçelerinin cevabını görüntüleyebiliyor. Nikah başvurusu, başkandan randevu, bilgi ve belge sorgulama, e-Eksper gibi birçok hizmete de erişim imkanı sunan e-Belediye sayfası vatandaşa büyük kolaylık sağlıyor.

e-Belediye sayfamıza https://ebelediye.gaziosmanpasa.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz.