Amatör spor kulüplerimize malzeme desteği

03.11.2016


Amatör spor kulüplerimize malzeme desteği

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ilçe genelinde bulunan amatör spor kulüplerine 2016-2017 sezonu için malzeme yardımı yapıldı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle, ilçede faaliyet gösteren 23 amatör spor kulübüne yönelik malzeme yardımında bulundu. Törene Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın yanı sıra çok sayıda amatör spor kulübü oyuncusu ve yöneticileri katıldı. Başkan Usta törende, spor kulübü yöneticileri ve oyuncuları ile yakından ilgilenip sporcu ve kulüp yöneticilerinin sorunlarını dinledi.

“İLÇEMİZDEKİ SPORCU VE SPOR SEVDALILARININ ORTAK DERTLERİNİ BİLİYORUZ”

Gecede sporcularla birlikte yemek yiyen Başkan Usta, spor ile ilgili yapılan desteklerin devam edeceğini belirterek,  “Bu akşam burada, kulüp yöneticilerimizi, kulüp başkanlarımızı, her şeyden önce siz sevgili gençlerimizi, siz sevgili sporcularımızı görmek bizleri gerçekten heyecanlandırdı, gururlandırdı ve onurlandırdı. İlçemizdeki sporcu ve spor sevdalılarının ortak dertlerini biliyoruz. Zaman zaman kulüpleri birliğimizle, zaman zaman kulüplerimizle yaptığımız değerlendirmelerde sizlerin zor şartlarda ama büyük fedakarlıklar göstererek, özenle ve heyecanla, futbol aşkıyla ortaya koymuş olduğunuz performansı yakından takip ediyoruz” dedi.

“GÖNÜL SOHBET İSTER, MALZEME BAHANE”

“Her yıl yapmakta olduğumuz, içinde kulüplerimizin ihtiyaçları olan malzemeleri sizlerle paylaşmak istedik diyerek sözlerini sürdüren Usta, “ Aslında bugün sadece sizlere malzeme yardımı yapmak için de çağırmadık sizi. Hani bir laf vardır, derler ki; gönül ne çay ister ne kahve, gönül sohbet ister kahve bahane. Bizde diyoruz ki; gönül sohbet ister malzeme bahane. Biz sizlerle bir araya gelmek, sizlerle bir akşam yemeği yemek, sizlerle bu coşkuyu paylaşmak istedik” diye konuştu.