Farika Web BannerEl Sanatları BannerYeni Spor KayıttCumhuriyet KoşusuSanat Akademisi Güz Dönemi Kayıtları

Gaziosmanpaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Gaziosmanpaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101'inci yılı, fener alayı ve Sanat Akademisi Korosu'nun konseriyle coşkuyla kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı, 101'inci yılında Gaziosmanpaşa Belediyesinin düzenlediği etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Programa, Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Aydemir, MHP İlçe Başkanı Korhan Çalışkan ve vatandaşlar katıldı. Program kapsamında dev Türk bayrağı, bando takımı ve meşaleler eşliğinde Gaziosmanpaşa Ortaokulu'ndan, Gaziosmanpaşa Meydanı'na fener alayı yürüyüşü yapıldı. Ardından meydanındaki alanı dolduran vatandaşlar, Gaziosmanpaşa Sanat Akademisi korosunun verdiği konserde doyasıya eğlendi.

“İYİ Kİ BU BÖYLE BİR MİLLETİN, BÖYLE BİR ECDADIN MENSUPLARIYIZ”

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, "Ulu bir milletin mensupları olarak 101 yıl sonra büyük bir coşkuyla, büyük bir gururla 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyoruz. Milletçe elbette gururluyuz. Çünkü üzerinden yüzyıl geçmiş olmasına rağmen aynı heyecanla, aynı aşkla, milletimiz burada büyük bir coşku ortaya koymakta. İyi ki bu böyle bir milletin, böyle bir ecdadın mensuplarıyız. Ne kadar gurur duysak az. Tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı bir kere daha tebrik ediyorum. İyi bayramlar diliyorum" dedi.

Gaziosmanpaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla KutlandıGaziosmanpaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla KutlandıGaziosmanpaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla KutlandıGaziosmanpaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla KutlandıGaziosmanpaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla KutlandıGaziosmanpaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla KutlandıGaziosmanpaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlandı