Farika Web BannerEl Sanatları BannerYeni Spor KayıttCumhuriyet KoşusuSanat Akademisi Güz Dönemi Kayıtları

Geleneksel Sünnet Şöleni'nde Bin 500 Çocuk Sünnet Ettirildi

Gaziosmanpaşa Belediyesinin geleneksel hale getirdiği sünnet şöleninde her yıl olduğu gibi bu yıl da hastanelerde uzman hekimler tarafından yaklaşık bin 500 çocuğun sünneti yapıldı.

Bu yıl 9'uncusu düzenlenen geleneksel sünnet şöleni, Mevlana Mahallesi'nde bulunan Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadyumu'nda gerçekleştirildi. Şölen ilk olarak eğlence programı ile başladı. Sırasıyla DJ performansı, çocuk oyunları ve jonglör gösterisi ile çocuklar doyasıya eğlendi. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta'da sünnet şölenine katılarak çocukların ve ailelerin mutluluğunu paylaştı.

Sünnet şöleninde konuşan Başkan Usta, "Minik yavrularımızın erkekliğe ilk adımlarındaki mutluluğuna ortak olmak bizler için çok önemlidir. Yeni eğitim öğretim yılı başlıyor okula gidecek gençlerimize başarılı ve hayırlı bir ettiğim dönemi diliyorum. Belediye olarak tüm çalışmalarımızı geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yapıyoruz" dedi.

Başkan Usta daha sonra sünnet olan çocuklar ve aileleri ile fotoğraf çektirdi. Gaziosmanpaşa Belediyesi, geleneksel hale gelen sünnet şölenini 2012 yılından beri düzenlemektedir.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni'nde 1500 Çocuğu Sünnet Ettirdi.Gaziosmanpaşa Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni'nde 1500 Çocuğu Sünnet Ettirdi.Gaziosmanpaşa Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni'nde 1500 Çocuğu Sünnet Ettirdi.Gaziosmanpaşa Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni'nde 1500 Çocuğu Sünnet Ettirdi.