Farika Web BannerEl Sanatları BannerYeni Spor KayıttCumhuriyet KoşusuSanat Akademisi Güz Dönemi Kayıtları

Gaziosmanpaşa Belediyesi Esnafın Yanında

Gaziosmanpaşa Belediyesi Esnaf Şefliği, saha ziyaretleri kapsamında ilçe esnafının görüş ve önerilerini dinleyerek, hizmet kalitesini geliştirmeye devam ediyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Esnaf Şefliği çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, iş yerlerini ziyaret ederek, ilçe esnafıyla yüz yüze görüşmeler gerçekleştiriyor. Esnafların talep ve önerilerini dinleyen ekipler, belediyenin bölgede devam eden ve planlanan çalışmaları hakkında bilgiler veriyor. Ziyaretlerde elde edilen veriler rapor haline getirilip, vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunulması sağlanıyor. Aynı zamanda belediyenin, esnaflara yönelik hayata geçireceği projeler üzerine istişarelerde bulunuluyor.

Esnafların çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi Salih Sarçil, “İlçemizdeki esnaflarımızı, gönüllü esnaf temsilcilerimizle birlikte ziyaret ediyoruz, gönül köprüleri kuruyoruz. Talep ve önerilerini dinleyip, bu talepleri ilgili müdürlüklerimize iletiyoruz ve takibini yapıyoruz. Çalışma tamamlandığında konuyla ilgili esnafımıza geri dönüş yapıyoruz. Bu hizmetimizden esnafımız da çok memnun, çok olumlu bakıyor” dedi.

İlçe esnafı Erkan Bakırtaş, “Belediyemizin bizleri ziyaret etmesi, ilçemiz hakkında, esnaflara yönelik çalışmalar hakkında fikrimizi alması bizi çok mutlu etti. İnşallah bu güzel hizmetler devam eder. Kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Esnafın YanındaGaziosmanpaşa Belediyesi Esnafın YanındaGaziosmanpaşa Belediyesi Esnafın YanındaGaziosmanpaşa Belediyesi Esnafın YanındaGaziosmanpaşa Belediyesi Esnafın Yanında