Gop Kart BannerBilim Gaziosmanpaşa Yeni Dönem Kayıtları BannerDoğa Yürüyüşü Banner29 Ekim Cumhuriyet Koşusu BannerE-Spor Banner 2022

Gaziosmanpaşalı Karateci Zehra Kaya’dan Milli Formayla Bronz Madalya

geri
Avrupa Karate 3’üncüsü olan Kadın Kata Milli Takımı’nın yıldız isimlerinden Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü sporcusu Zehra Kaya, “Ülkemize bu madalyayı kazandırdığımız için çok mutluyuz” dedi.

Gaziantep’te düzenlenen 57. Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası’nda milli takımımız, 7 altın, 2 gümüş, 2 bronz madalya ile rekor kırarak, bir ilke imza atmış oldu. Şahinbey Spor Salonu’ndaki şampiyonada Karate Milli Takımımız, tarihindeki en başarılı turnuvasını yaşarken, Kadın Kata Milli Takımımız da ev sahibi olduğumuz şampiyonayı üçüncülükle tamamlayarak yüzümüzü güldürdü.

Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü’nün milli sporcusu Zehra Kaya ile milli sporcular Damla Su Türemen ve Damla Pelit’ten oluşan Ay-yıldızlı ekibimiz, şampiyonanın final gününde üçüncülük için tatamiye çıktı. Kadın Kata Milli Takımımız, Karadağ Kadın Kata Milli Takımı karşısında gösterdiği performans ile bronz madalyanın sahibi oldu.

Gaziosmanpaşalı Karateci Zehra Kaya’dan Milli Formayla Bronz MadalyaGaziosmanpaşalı Karateci Zehra Kaya’dan Milli Formayla Bronz MadalyaGaziosmanpaşalı Karateci Zehra Kaya’dan Milli Formayla Bronz MadalyaGaziosmanpaşalı Karateci Zehra Kaya’Dan Milli Formayla Bronz Madalya