Gop Kart BannerBilim Gaziosmanpaşa Yeni Dönem Kayıtları BannerDoğa Yürüyüşü Banner29 Ekim Cumhuriyet Koşusu BannerE-Spor Banner 2022

Gaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini Sergiliyor

geri
Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Gaziosmanpaşa Bilim, Spor, Sanat ve Gençlik Festivali başladı. Belediye Bahçesi'ni, açık hava şölenine dönüştüren etkinliğe katılan gençler, hem yeteneklerini sergiliyor hem de eğleniyor.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından 4. Gaziosmanpaşa Bilim, Spor, Sanat ve Gençlik Festivali düzenlendi. Belediye bahçesinde kurulan festival alanında, bilimsel faaliyetlerle üretmenin keyfine varan gençler, spor ve sanat aktiviteleriyle de doyasıya eğlendi.

"MOTORA BİNDİM, ARABAYA BİNDİM, RODEOYA BİNDİM" 

Etkinlikte çok eğlendiğini ifade eden Eyüpcan Özkanar, "Mükemmel, güzel oldu böyle bir yer açmaları, teşekkür ediyoruz yani. Motora bindim, arabaya bindim, rodeoya bindim, her şeyi denedim. Çok iyi, çok güzeldi, maceraya tam katılıyorsun gibi. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun" dedi. 

"DEVAM ETMESİNİ İSTERİM, ÇOK EĞLENCELİ" 

Festival kapsamında karate gösterisi sergileyen Kaan Tüzün, "Çok güzel, dün de gelmiştim. Eğlendim, rodeoya bindik. Burada kata yapıyoruz, temel teknik yapıyoruz. Katada kuşaklara göre zorlukları var. Belediyenin bu etkinliği çok güzel. Devam etmesini isterim, çok eğlenceli" diye konuştu. 

"BURADAKİ ENERJİ ÇOK GÜZEL" 

Rabia Akbal, "Hem eğleniyoruz hem öğreniyoruz. Bazen çok yoruluyoruz ama işin sonunda başarıya ulaştığımız için mutlu oluyoruz. Buradaki enerji çok güzel. Biz de burada çok eğleniyoruz ve buraya geldiğimiz için çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

FESTİVAL HEYECANI 20 MAYIS'A KADAR DEVAM EDECEK

Gaziosmanpaşa Bilim, Spor, Sanat ve Gençlik Festivali kapsamında gençler, 20 Mayıs'a kadar; İkilem ve Sakiler konserleri, bilim şenliği, 3X3 basketbol turnuvası, karate, tekvando, muay thai gösterileri, espor müsabakaları, okçuluk, dart, mini golf etkinlikleri, Karizma Show gösterisi, bisiklet akrobasi show, sanal gerçeklik ve simülatör aktiviteleri, 19 Mayıs fener alayı, bando ve kortej, yarışmalar ve daha birçok etkinlik buluşacak.
Gaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini SergiliyorGaziosmanpaşalı Gençler, Heyecan Dolu Festivalde Yeteneklerini Sergiliyor