Teşekkürler Gop 99 BannerYıldıztabya Mahallesi 2.Kısım 6B BölgesiMillet BahcesiAkademi Hazırlık Kursu BannerTumımarbasvurularibanner

Gaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle Kutlandı

Gaziosmanpaşalı çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu, belediyenin düzenlediği “Çocuk Şenliği” ile doyasıya yaşadı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında “Çocuk Şenliği” düzenledi. Belediye bahçesinde animasyon gösterileri ile başlayan eğlence, Hacivat-Karagöz gölge oyunu, Sanat Akademisi Çocuk Korosu, halk oyunları ve jonglör gösterisi ile devam etti. Etkinlik boyunca gönüllerince eğlenen çocukların mutluluğu, belediyenin patlamış mısır, pamuk şekeri ikramlarıyla ikiye katlandı. Şarkılar ve marşlar eşliğinde 23 Nisan’ı kutlayan çocukların coşkusuna, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da ortak oldu.

“MUHTEŞEM BİR COŞKUYLA 23 NİSAN’I KUTLUYORUZ”

Programda konuşan Başkanı Usta, “Bugün buradaki, bu ortamdaki coşku bambaşka. Dünyanın hiçbir yerinde ulusal çocuk bayramı yoktur. Bu, sadece sizlere armağan edilmiştir. Bu çocuklar bizim yarınki doktorlarımız, mühendislerimiz, belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz hatta cumhurbaşkanımız olacaklar. Bu enerji ve güveni zaten çocuklarımız ortaya koyuyorlar. Gerçekten muhteşem bir buluşma, muhteşem bir coşkuyla 23 Nisan’ı kutluyoruz. Sizlerin aracılığıyla tüm dünya çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik ediyorum” dedi.

Gaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle KutlandıGaziosmanpaşa’Da 23 Nisan, “Çocuk Şenliği” İle Kutlandı