Farika Web BannerEl Sanatları BannerYeni Spor KayıttCumhuriyet KoşusuSanat Akademisi Güz Dönemi Kayıtları

Karayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Belediyemiz bünyesinde faaliyet gösteren Karayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezimizde, ilçemizde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza çeşitli branşlarda belirli yaş kategorilerinde hizmet verilmektedir.

Fitness, Fonksiyonel Antrenman, Pilates, Step-Aerobik branşlarında hizmet veren kompleksimizde hizmet veren tüm eğitmenlerimiz alanında uzman ve spor bilimleri fakültesi mezunudur.


BRANŞLAR VE YAŞ ARALIKLARI
Fitness 18 yaş ve üstü
Fonksiyonel Antrenman 18 yaş ve üstü
Pilates 18 yaş ve üstü
Step Aerobik 18 yaş ve üstü

SABAH SPORLARI
İlçemizde 7'den 77'ye herkesin spor yapması için yaz aylarında açık alanlarda (park, bahçe, stadyum, açık alan spor sahaları) ilçemizde yaşayan kadınlara yönelik sabah sporu aktivitesi düzenlemekteyiz.

Haftaiçi hergün çeşitli noktalarda sabah saatlerinde düzenlediğimiz etkinlikte uzman bir antrenörümüz tarafından sabahları yürüyüş, egzersiz veya spor yapan hanımlara yönelik grup egzersizlerini bilinçli bir şekilde yaptırıyoruz.

Kış aylarında ise sporumuzu salonlarımıza taşıyarak elverişsiz hava koşullarından etkilenmeden sporumuzu yapmaya devam ediyoruz.


Yaz Programı KARAYOLLARI SPOR PARKI İÇİ
Kış Programı KARAYOLLARI SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ İÇİ

İletişim: Fatih Caddesi Karayolları Mahallesi no:2 Gaziosmanpaşa/İstanbul
Telefon: 0212 618 18 90

Karayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam MerkeziKarayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam MerkeziKarayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam MerkeziKarayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam MerkeziKarayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam MerkeziKarayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam MerkeziKarayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam MerkeziKarayolları Spor ve Sağlıklı Yaşam MerkeziKarayolları Spor Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi