Farika Web BannerEl Sanatları BannerYeni Spor KayıttCumhuriyet KoşusuSanat Akademisi Güz Dönemi Kayıtları

Dr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor Merkezi

Belediyemiz bünyesinde faaliyet gösteren Küçükköy Spor Salonu,ilçemizde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza çeşitli branşlarda belirli yaş kategorilerinde hizmet verilmektedir.

Badminton, Basketbol, Cimnastik, Karate, Pilates, Taekwondo, Tenis, Voleybol branşlarında hizmet veren kompleksimizde hizmet veren tüm eğitmenlerimiz alanında uzman ve spor bilimleri fakültesi mezunudur.

BRANŞLAR VE YAŞ ARALIKLARI
Badminton 7-15 Yaş arası
Basketbol 7-15 Yaş arası
Cimnastik 4-9 Yaş arası
Karate 6-14 Yaş arası
Pilates 16 Yaş ve üstü
Taekwondo 6-14 Yaş arası
Tenis 6 Yaş ve üstü
Voleybol 7-15 Yaş arası

YAZ SPOR OKULU
Spor Kompleksimizde okullar yaz tatiline girince açılacak Yaz Spor Okulumuzda 6-12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik 15 branşta spor, akıl oyunları, sanat, edebiyat v.b branşlarında tam gün yaz spor okulu düzenlemekteyiz.
Spor okulumuza gelen tüm öğrenciler tüm derslerden 1 ay boyunca yararlanabildikleri gibi okul süresince çeşitli gezilere gidip genel kültürlerini geliştirecekler.

BRANŞLAR
Akıl Oyunları, Basketbol, Cimnastik, El Sanatları, Futsal, Karate, Kitap Okuma, Okçuluk, Resim, Satranç, Sinema, Tekvando, Tenis, Tiyatro, Voleybol, Badminton

SPOR AKADEMİLERİNE HAZIRLIK KURSLARI (BESYO)
Spor Kompleksimizde, Üniversitelerin 4 yıllık Spor Bilimleri Fakültelerini tercih etmek isteyen gençlere yönelik olarak düzenlenen Besyo Hazırlık Kurslarımızda uzman antrenörlerimiz ve deneyimli koordinatörümüz eşliğinde siz gençleri özel yetenek sınavlarına hazırlıyor ayrıca Gençlik Merkezimizle işbirliği içerisinde üniversite sınavına hazırlanırken seviye tespit sınavları ile eksik konularda destek oluyoruz.

SABAH SPORLARI
İlçemizde 7'den 77'ye herkesin spor yapması için yaz aylarında açık alanlarda (park, bahçe, stadyum, açık alan spor sahaları) ilçemizde yaşayan kadınlara yönelik sabah sporu aktivitesi düzenlemekteyiz.

Haftaiçi hergün çeşitli noktalarda sabah saatlerinde düzenlediğimiz etkinlikte uzman bir antrenörümüz tarafından sabahları yürüyüş, egzersiz veya spor yapan hanımlara yönelik grup egzersizlerini bilinçli bir şekilde yaptırıyoruz.

Kış aylarında ise sporumuzu salonlarımıza taşıyarak elverişsiz hava koşullarından etkilenmeden sporumuzu yapmaya devam ediyoruz.

Yaz Programı Küçükköy Stadı İçi
Kış Programı Küçükköy Spor Salonu İçi

İletişim: Şehit Mustafa Yeşil Caddesi Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi No:69 Gaziosmanpaşa/İstanbul
Telefon:0212 453 51 73
Dr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor MerkeziDr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor Merkezi