Gaziosmanpaşa Belediyesi`nden Öğretmenlere Özel Ahmet Özhan Konseri


Gaziosmanpaşa Belediyesi`nden Öğretmenlere Özel Ahmet Özhan Konseri

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ‘Hayatı Öğretenlere En Özel Program’ kapsamında ilçedeki görevli öğretmenler için Ahmet Özhan Konseri düzenledi. 

Gaziosmanpaşa Belediyesi, 'Hayatı Öğretenlere En Özel Program' kapsamında ilçede görevli öğretmenler için bir gece düzenledi. Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde düzenlenen 'Öğretmenler Günü' konserine Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Eroğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Servet Bakırcı'nın yanı sıra ilçedeki görevli öğretmenler ve aile yakınları katıldı. 

Ahmet Özhan En Güzel Parçalarını Öğretmenler İçin Seslendirdi
Genç neslin yetiştirilmesinde büyük rolü olan öğretmenlerin yılda bir kez kutladığı gün olan 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel, Türk Sanat Musikisi'nin güçlü sesi Ahmet Özhan sahne aldı. Ünlü sanatçı, hem Gaziosmnapaşa'da öğretmen olan eşi için hem de ilçedeki öğretmenler için en güzel eserlerini seslendirdi.

Sanatçının farklı makamlardan seslendirdiği eserlere, kültür merkezini dolduran öğretmenler hep bir ağızdan eşlik etti. Öğretmenler Günü'nü kutlayan öğretmenler gönüllerince eğlenirken, bazıları bu anları cep telefonlarıyla çekim yaparak ölümsüzleştirdi.